Тривале зберігання продуктів. Це можуть бути як фрукти/овочі, так і м'ясо, птиця, риба, різні крупи та інше. Якщо після вакуумування продукти скласти в холодильник, то термін їх зберігання може збільшитися в рази. Крім того, під час пакування круп Ви убезпечите себе від харчової молі.
Оперативне зберігання напівфабрикатів. Ви зможете приготувати заготівки їжі. Наприклад, порізати овочі або фрукти, замаринувати м'ясо тощо, а потім завакуумувати їх у пакет. Завдяки тому, що немає повітря всередині пакета, не відбувається розмноження бактерій, які призводять до псування продуктів, сповільнюються різні хімічні процеси (зокрема окиснення). Навіть через кілька днів продукти матимуть такий вигляд, ніби Ви їх тільки запалювали.
Приготування їжі за технікою "Сувід", тобто у вакуумі. Цей спосіб приготування дає змогу зберегти всі природні соки страви (зокрема роблять м'ясні), а також його рівномірне приготування.
Дуже швидке маринування риби та м'яса. Під надмірним тиском, яке створює вакуум, маринад набагато швидше та глибше проникає в пори м'яса, що прискорює процес маринування в рази — буквально 10-15 хвилин вакууму та м'ясо можна готувати! Для шанувальників шашликів вакуумний пакувальник справжня знахідка!
Закатка у вакуум різних господарських речей. Наприклад, паспорта або телефона, документів чи карток. Особливо може стати в пригоді мандрівникам.
Вакуумування вже готових страв і напоїв. Якщо у Вас є контейнери зі спеціальними клапанами для відкачування повітря, то Ви можете брати в них із собою їжу, відкачувати повітря й зберігати до настання їх зоряної години. Наприклад, Ви можете взяти із собою обід на роботу на кілька днів вперед і помістити все в холодильник. Вакуум довше збереже свіжість смакових якостей їжі, ніж просто зберігання в холодильнику.
Встановлюють пакет у спеціальний затискач у правій частині паковання так, щоб відкритий зріз пакета був рівно посередині між ущільнювальними стрічками.
Закриваємо кришку, фіксуємо обидві клямки.
Натискаємо кнопку вмикання, загориться червона лампочка.
Пакувальник починає відкачувати повітря з пакета. Щойно лампочка змінить колір на зелений, процес пакування завершений.
Час вакуумації та заварювання шва визначається автоматично.
Відкриваємо клямки.
Вакуумний пакувальник працює у 2 режимах:
Паковання без вакуумізації
Паковання з вакуумізацією
Вакуумний пакувальник підходить:
Для тривалого зберігання продуктів (фрукти, овочі, м'ясо, риба, крупи та багато іншого).
Для оперативного зберігання продуктів (домашні напівфабрикати).
Для приготування їжі в техніці "Сувід", тобто у вакуумі.
Для маринування риби та м'яса.
Для закаблука у вакуум різних господарських речей (паспорт, документи, телефон).
Правила упаковки:
Використовуйте тільки спеціальні перфоровані пакети.
Кладіть пакет максимально рівною.
Заповнюйте пакет не більш ніж на 3/4 обсяги.
Жирну їжу упаковуйте в пакет, попередньо підгорнувши його краї, щоб жир не потрапив у насос.
Під час пакування м'яких продуктів (наприклад, полуниці) стежте за процесом — щоб не пошкодити ягід.
Характеристики:
Тип: Вакууматор для продуктів/ Вакуумний пакувальник
Матеріал: пластик
Розмір упаковника: 373*80*98 мм;
Максимальний розмір пакета для роботи з вакууматором: 280 мм;