Відгуки про компанію Шестой километр
Відро дуже погане, сісти на нього страшно навіть дитині,не кажучи про дорослих
Юрий Б.- Олександр Щ.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олександр М.
- валентин с.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Людмила Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Татьяна Ж.
- Мария Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Як зв'язатися з продавцем??????
Владимир К.Угода на маркетплейсі Prom.uaШвидко відправили, якістю товара задоволенні.
Максим С.

Все ок.